Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Відбулося засідання ради районного методичного кабінету

У середу, 6 березня 2019 року,  на базі районного методичного кабінету управління освіти райдержадміністрації відбулося чергове засідання ради РМК.

     На засідання запрошувалися: начальник управління освіти райдержадміністрації  Мартинюк Любов Іванівна, заступник начальника управління освіти Галай Жанна Олександрівна, члени ради, заступники директорів шкіл з навчально-виховної роботи.

           Начальник управління освіти райдержадміністрації  Мартинюк Любов Іванівна та завідувач районним методичним кабінетом Матковський Олег Віссаріонович  привітали всіх присутніх з прийдешнім святом весни -8 Березня,  і побажали здоров’я, радості в сім’ях, тепла  в душах та оселях, здійснення мрій та плідної праці.

Завідувач РМК Олег Віссаріонович ознайомив присутніх з порядком денним засідання ради.

Любов Іванівна проінформувала учасників засідання про результати участі в  ІI турі Всеукраїнського конкурсу “Учитель року - 2019” і вказала  заступникам з НВР на низький рівень роботи з розвитку й активізації творчого потенціалу педагогічних кадрів через участь їх у конкурсах професійної майстерності та висловила сподівання,  що в наступному році активність участі вчителів у різноманітних професійних конкурсах значно зросте.

      Своїми враженнями щодо участі в  ІI турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» поділилась переможниця (III місце) Долга Наталія Володимирівна, вчитель географії Бабинського ЗЗСО.

       Про  методичні аспекти  та форми   інформаційно-просвітницької роботи серед учителів, учнів та батьків щодо ЗНО розповіла головний спеціаліст управління освіти Гарюк Тетяна Георгіївна.

         Завідувач РМК Олег Віссаріонович звернув увагу на питання     атестації педагогічних працівників  у 2019 році: творчі звіти вчителів, вихователів, що претендують на присвоєння, підтвердження педагогічних звань "старший вчитель", "вчитель-методист", «керівник гуртка-методист», та зауважив, що необхідно активізувати творчу роботу вчителів з підготовки публікацій у педагогічній пресі районного та обласного рівнів,  організувати на належному рівні методичну роботу з молодими педагогами ЗЗСО району.

 

  Паламар Таїсія Миколаївна методист РМК,  довела до відома  результативність участі обдарованих учнів в обласному етапі Всеукраїнських учнівських  олімпіад з базових дисциплін.                                                                            

             Посилити контроль за організацією роботи педагогів із обдарованою учнівською молоддю в процесі підготовки учнів до участі в інтелектуальних конкурсах, змаганнях, олімпіадах, турнірах - запропонувала  методист РМК Грицик Анжела Володимирівна та детально розповіла про результативність участі обдарованих учнів у обласному конкурсі-захисті  науково-дослідницьких робіт БМАН у 2018/2019 н.р.

     Про роботу сайтів в ЗЗСО,  блогів педагогічних працівників та віртуальних районних методичних об'єднань проінформував інженер-програміст управління освіти Коваль Артем Васильович.

Завідувач районним методичним кабінетом Матковський Олег Віссаріонович  проаналізув кількість та якість розглянутих та поданих на розгляд ради РМК творчі напрацювання педагогічних працівників району. Кожен  з авторів презентував свій методичний посібник. Рада  затвердила посібники різного спрямування,якими зможуть користуватися педагоги в своїй роботі.

Під час підведення підсумків було розглянуто рекомендації та побажання щодо подальшого планування роботи ради районного методичного кабінету.« повернутися до списку новин