Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Тиждень англійської мови в Росошанівському НВК

В рамках методичної декади шкільного методичного об єднання вчителів суспільно – гуманітарного циклу в Росошанівському НВК минулого тижня проходив тиждень англійської мови. Гаслом предметного тижня цього року стали слова Сенеки : «Досягає вершини той, хто знає до чого він прагне».

Організували   та провели його вчитель іноземної мови Коломейко Г.В. та волонтер з Корпусу миру Ейрін.  Святкова атмосфера відчувалася вже з першого дня, під час якого проводилась лінійка до дня відкриття предметного тижня.      Активну участь у заходах тижня взяли учні 1-11 класів . Учні 3 класу,волонтер та вчитель Коломейко Г.В. запросили батьків на відкритий урок «Seasons», відкритий урок у 6 класі з англійської мови «Shops» та у 8 клас на урок-екскурсію «Healthy life style».   Діти 5-11 класів приймали участь у таких конкурсах як: конкурс гумористичних стінгазет «Great Britain»,  «Do you know English-speaking countries well» - під час яких учні мали можливість продемонструвати свої творчі здібності, ерудицію, знання історії, традиції та культуру англомовних країн. Змагаючись у інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?»  учні 5-7 класів продемонстрували свої знання, ерудицію та вміння володіти англійською мовою. Ейрін , ознайомила дітей з американськими традиціями, зокрема штату Арізона, виготовила банер з цікавими повідомленнями про англійську мову.

Переможці конкурсів були нагороджені призами. Усі, хто брав участь у тижні іноземних мов отримали незабутні враження та позитивні емоції , адже проведення подібних заходів підвищує в учнів мотивацію до вивчення іноземних мов.  « повернутися до списку новин