Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Екологічна стежина «Чаруюча краса природи»

    В.О.Сухомлинський стверджував, що людина стала людиною, коли почула шепіт листя і пісню коника, дзюрчання весняного струмка і дзвін срібних струмочків у бездонному літньому небі.

    Природа своїми барвами та розмаїттям процесів привертає увагу людей змалку, вона є джерелом радісних переживань, збагачує мову, мислення, уяву. Для дітей вона виступає основним елементом формування позитивного ставлення до довкілля.

   17 жовтня в Дністрівському НВК організовано екологічну стежину «Чаруюча краса природи», діти мали змогу відвідати мальовничі краєвиди , що на березі Дністра. Посеред мальовничої осінньої природи учні могли пограти в спортивні ігри та прийняти участь в цікавих змаганнях, організованих вчителем фізичної культури, а також цікаво провести час за ігровою програмою, організованою учнівським самоврядуванням.

   Діти отримали чудовий настрій, знання про цінність природи у людському житті, приємні спогади зі шкільного життя та збагатили власні знання про рідний Дністрівський край.« повернутися до списку новин