Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Відбулося виїзне засідання ради районного методичного кабінету

      12 жовтня 2018 року, у пятницю, на базі Бабинської ЗОШ відбулося виїзне засідання ради РМК.

На засіданні присутні: заступник начальника управління освіти Галай Жанна Олександрівна, члени ради, заступники директорів шкіл з навчально-виховної роботи.

Заступник начальника управління освіти Галай Жанна Олександрівна та завідувач районним методичним кабінетом Матковський Олег Віссаріонович  привітали присутніх з початком роботи і побажали плідної праці.

Завідувач РМК Олег Матковський ознайомив  з порядком денним засідання ради райметодкабінету.

Мета засідання ради РМК - розглянути питання  інтегрованого навчання та проектної діяльності  як основи формування ключових компетентностей у контексті реформи НУШ та реалізації самоосвітньої діяльності вчителів.

Досвідом роботи з даних питань поділилися вчителі Бабинської ЗОШ.  Сосніна Ірина Володимирівна  продемонструвала,  яким має бути урок у 1-у класі через інтегроване навчання  як систему, підхід та інструмент у формуванні ключових компетентностей НУШ.

Вчитель англійської мови Андрущак Аліса Спиридонівна запросила на фрагмент уроку англійської мови у 1-у класі на тему: «Моя сім'я» (за ідеями Аманди Девіз).

Досвідом роботи та своїми напрацюваннями по впровадженню проектних технологій у школі поділились  вчитель географії  Долга Наталія Володимирівна та вчитель інформатики Кульчак Марина Венедиктівна. Наталія Долга презентувала  досвід роботи з реалізації проекту «У стилі ЕКО: учора, сьогодні, завтра».

Марина Кульчак, як керівник гуртка «Робототехніка», продемонструвала шляхи  реалізації проекту  «FIRST LEGO League».

Як саме у школі реалізується самоосвітня діяльність вчителів у проекті «EdCamp» повідомили  вчитель хімії Сторчак Тетяна Вікторівна та заступник директора з виховної роботи Андрущак Аліна Анатоліївна.

В роботі  ради  розглянуто ряд  важливих питань порядку денного.

Під час підведення підсумків обговорено рекомендації та висловлено побажання щодо подальшого проведення засідань ради районного методичного кабінету саме  на базі закладів загальної середньої освіти району.« повернутися до списку новин