Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

День захисника України та українського козацтва. Дністрівський НВК

    14 жовтня 2018 року в нашій державі відзначається День захисника України та українського козацтва.

 Це свято пам’яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави; свято вшанування козацької доблесті та звитяги; свято вдячності ветеранам Другої світової, які також воювали за свою землю. І, нарешті, це день усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України, та усіх тих, хто поклав своє життя на Сході країни в ім’я суверенності та єдності нашої держави.

    Свято Дня захисника України та українського козацтва проходило під гаслом: «Богу – душа, Україні – життя, честь – для себе!».

    Учнівське самоврядування Дністрівського НВК підготували святкову газету-привітання із Днем захисника України та українського козацтва.

    Учитель історії – Леся Анатоліївна Грифлюк організувала святкові змагання для школярів-козаків, під назвою «Козакуйте, козаки!». Під час  свята діти подивились цікавий відеофільм: «Дітям про козаків», почули цікаві розповіді про козаків, позмагались у конкурсах «Як козаки розумом величались» (інтелектуальна вікторина з історії козацтва), «Як козаки силою вихвалялися» (перетягування канату), «Як козаки в ціль влучали», «Як козаки з полону втікали» (стрибки в мішках) «Як козаки картоплю саджали» (естафета з м’ячем) , «Як козаки гуртувалися», «Конкурс капітанів», «Як козаки розважались» (виконання танцю гопак). Під час свята відбулося «Дефіле вишиванок» у виконанні дівчаток. Красуні дефілювали у красивих вишиванках та віночках під українські мелодії.

 « повернутися до списку новин