Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Відбулася апаратна нарада працівників управління освіти

19 листопада 2018 року  відбулася апаратна нарада  працівників управління освіти райдержадміністрації.

Начальник управління освіти районної державної адміністрації Любов Іванівна Мартинюк   звернула увагу на відвідування дітей закладів загальної середньої освіти, кількість захворювання на кір, вітрянку та способи запобігання хвороб, на питання  атестації педагогічних кадрів (попереднє опрацювання наказу «Про атестацію педагогічних працівників району в 2018/2019 навчальному році»), на проходження курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників району.

Ж.О. Галай, заступник начальника-начальник відділу контролю та кадрової роботи управління освіти райдержадміністрації, працює над звітним матеріалом «Освіта Чернівеччини», над планом роботи управління освіти на 2019 рік, над організацією районного конкурсу патріотичної пісні на базі ДЮЦу.

Л.П.Андрущак, начальник  відділу моніторингу, інспектування  навчальних закладів та методичної роботи, працює над підготовкою районного семінару завідувачів та  вихователів ДНЗ, над таблицями  «Освіта Чернівеччини».

Головний спеціаліст управління освіти райдержадміністрації Т.Г. Гарюк працює над проектом наказу про проведення контрольних замірів у навчальних закладах району з метою моніторингового дослідження знань учнів.

А.І. Московчук, головний спеціаліст управління освіти з питань кадрової роботи, працює над підготовкою інформації про запобігання корупції, над індивідуальними програмами державних службовців, таблицями «Освіта Чернівеччини».

Завідувач районним методичним кабінетом О. В. Матковський готується до участі в обласному семінарі  БМАНУМ, до проведення фахового тестування конкурсантів в номінації «Географія»  (конкурс «Учитель року-2019»), до проведення попереднього засідання районної атестаційної комісії.

Д.Д. Гулійчук , методист РМК,  займається розподілом підручників для учнів профільних класів навчальних закладів району.  

Є.В. Яцишена, методист РМК, працює над звітністю матеріалів олімпіад з французької мови та зарубіжної літератури, підготовкою до проведення районних семінарів із зарубіжної літератури  (Бабинська ЗОШ) та французької мови (Нелиповецький НВК).

 Методист районного  методкабінету А.В. Грицик готується до проведення районних семінарів учителів початкових класів (Бернівський НВК, 3 клас), вчителів хімії та біології (Лівинецька ЗОШ),  відвідує уроки вчителів 1-их класів з метою надання методичної допомоги в умовах нової української школи.

Т.М. Паламар, методист РМК, повідомила про участь учнів району в  конкурсі «Міксіке», про хід олімпіад районного рівня з фізики та інформатики.

О. І. Ткач, методист РМК,  готується до проведення олімпіад з правознавства, працює над звітами олімпіади з історії.

І.В. Яцишена, методист РМК,  готує матеріали для проведення батьківського всеобучу з питань протидії булінгу, контролює реєстрацію учасників освітніх програм «Відкривай Україну»  та « E Twinning».

Є.В. Паламарчук, головний спеціаліст  з питань молоді та спорту відділу моніторингу, інспектування навчальних закладів та методичної роботи управління освіти райдержадміністрації, готується до проведення молодіжного форуму на базі ДЮЦу, готує мотиваційні листи на фонд регіонального розвитку.

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "?°???°???°?????° ???°???°???°"



« повернутися до списку новин