Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Проведення свята останнього дзвоника у Вовчинецькому НВК

Навесні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий 31 травня весняний вітер приніс до Вовчинецького НВК свято Останнього дзвоника. 

З самого ранку школярі з букетами квітів поспішали на свято, щоб попрощатися із школою на три літніх місяці. У цьому році школу закінчило 9 випускників. Під звуки чарівної музики та бурхливі оплески учнів, батьків, вчителів вони урочистим кроком з’явилися на лінійці разом зі своїми класними керівниками, яких у них було аж шість.

Звичайно, в адресу дев?ятикласників звучали побажання від першокласників, класних керівників, інших вчителів та батьків. З вітальним словом до всіх присутніх звернулася директор НВК Філіпець Лідія Григорівна, яка нагородила талановитих, здібних, працелюбних учнів та педагоів подяками, грамотами та дипломи за результативну і наполегливу працю.

А також на свято завітала голова сільської ради Жулепа Валентина Іванівна.  Вона привітала присутніх із завершенням навчального року, побажала гарного відпочинку учням, набратися яскравих, незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання, а випускникам -  не помилитися у виборі професії.

Почесне право надати останній дзвоник дісталося дев?ятикласнику Нісчуку Івану та першокласниці Слухінській Надії. Завершилося свято піснею «Рідна школо» у виконанні учениці 7-го класу Караван Яни.« повернутися до списку новин