Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Свято юних талантів «Золотий Олімп»

30 травня в ошатній залі Мошанецької ЗОШ зібралася вся шкільна родина, щоб вшанувати її величність Науку, привітати учнів-переможців і призерів районних та шкільних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, мовних конкурсів ім. П.Яцика, Т.Г.Шевченка та спортивних змагань.

         З вітальним словом до всіх присутніх звернулися директор школи В.З.Коржук, сільський голова С.Д.Грубий та приватний підприємець В.І.Пастух. Вони привітали обдарованих учнів з першими кроками у світ інтелекту та побажали творчої наснаги, успіхів в досягненні дитячих мрій.

         Славна наша школа юними талантами. І це завдяки тому, що в ній працюють висококваліфіковані, ерудовані педагоги, які ведуть своїх учнів до перемог та звершень і залишаються взірцем для дітей. Зі словами вдячності до вчителів та учнів впродовж свята неодноразово зверталися його ведучі,  заступник директора з навчально-виховної роботи В.В.Рингач та учень 2-го класу Натанаїл Герасименко. Вони порівняли обдарованих дітей та їх наставників-вчителів з веселкою, яка райдужно виграє всіма сімома кольорами на сонці.

         На призерів олімпіад, конкурсів та змагань за традицією чекали творчі дарунки від учнів художньої самодіяльності школи і заслужені винагороди. Близько 100 грамот та дипломів знайшли своїх власників-учнів та педагогів, які допомогли допитливим учням зробити творчі відкриття та здобути перемоги.

         Для відзначення дітей та їх наставників, які гідно представили школу на районних олімпіадах, конкурсах та змаганнях, постійним меценатом школи Пастухом Василем Івановичем було виділено 5000 грн.

         Ведучі свята наголосили, що школа високо цінує кожен вагомий здобуток дитини. І побажали, щоб талант і щастя були вірними супутниками на учнівській життєвій дорозі.
« повернутися до списку новин