Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Відбувся районний фестиваль-конкурс патріотичної пісні

23 листопада у районному будинку народної творчості та дозвілля в дні Гідності та Свободи відбувся традиційний, щорічний фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Твоя країна - Україна, а ти її громадянин!».

У фестивалі-конкурсі прийняли участь 43 учасника із 20 закладів загальної середньої освіти нашого району. Конкурс проходив у молодшій, середній та старшій вікових категоріях та трьох номінаціях: вокал, хореографія, театралізація пісні.

У роботі дитячого фестивалю приймали участь Сафронійчук Василь Васильович - учасник АТО, представник обласної організації «Ніхто крім нас» та волонтер Цуркан Юрій Васильович. Гостею та генеральним спонсором фестивалю-конкурсу стала Бортич Лілія Іванівна - депутат обласної ради, директор агрофірми «Югро».

Присутні у залі запалили свічку пам’яті за жертв Голодоморів 1932-1933 та 1946-1947 років. Хвилиною мовчання діти та дорослі вшанували пам’ять Героїв Майдану і воїнів – захисників України, які загинули за світле майбутнє України під час проведення  АТО та ООС на Сході України.

Учасники заходу долучилися до флеш-мобу міжнародного проекту «Книги добра».

Журі конкурсу відмітило, що у цьому році збільшилася не лише кількість учасників, але й зросла якість підготовки, їх майстерність виконання, сценічна етика та культура. Усі  номери підібрано відповідно тематиці та меті конкурсу. Усі учасники відзначені грамотами, а переможці та призери фестивалю-конкурсу отримали  грошові премії від спонсорів.

Цей день був не лише цікавим святом, але й заходом патріотичного виховання підростаючого покоління, популяризації дитячої творчості, пошуку й підтримки талановитих та обдарованих дітей, а також нагадуванням для дорослих про необхідність забезпечувати мир на нашій землі та прагнути, щоб усі діти виросли щасливими і в майбутньому стали патріотами й свідомими громадянами нашої країни.« повернутися до списку новин