Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

50-річний ювілей Вороновицької школи

Діти, школа, вчителі… Слова усім відомі і знайомі. Але в кожного вони викликають свої спогади, емоції, почуття. Найчастіше — це дитинство, сміх, радість спілкування з друзями-однокласниками, веселі ігри, уроки, перерви, свята, походи…

І вчителі, які спливають час від часу  у нашій пам’яті, від яких ми взяли щось для себе. Слова, сказані ними, живуть разом з нами і ми звертаємо на них увагу навіть у зрілому віці. Дивно, але так воно і є.

Школа… Колись ми бурхливо жили у ній, вчилися, росли і мужніли, а тепер вона живе в кожному з нас тихо і непомітно, але завжди присутня, готова зринути у пам’яті в будь-яку хвилину.

      Цього року  Вороновицький НВК відзначає свій 50-й день народження. Саме цьому золотому ювілею було приурочене свято, яке відбулося 27 жовтня 2018року.

Розпочалося свято на шкільному подвір’ї, де учні школи щиро привітали усіх гостей та запросили оглянути школу-іменинницю. Головне урочисте свято відбулося у будинку культури. Відкрили свято учні школи музичною композицією «Добрий вечір» та вітанням ведучих свята – випускників школи Панкевича Костянтина та Білик Крістіни.

Директор НВК Польська Ірена Пилипівна теплими словами привітала педагогічний колектив, випускників, ветеранів праці, технічний персонал, дітей  зі святом та подякувала усім, хто починав нелегкий шлях становлення навчального закладу та нині у ньому працює, хто створив  і  передав  кращі  освітянські  традиції.

На урочистостях панувала позитивна атмосфера та відчувалось хвилювання дітей. Завітали на свято та подарувати цінні подарунки начальник управління освіти Мартинюк Любов Іванівна та голова райкому профспілки працівників освіти та науки Паламар Таїсія Миколаївна.

Сільський голова Буга Андрій Вадимович теж є випускником цієї школи, про що відзначив у своєму виступі. Він щиро привітав колектив та подарував цінний подарунок.

 Колишніх директорів школи Писларя А.А. (1970-1971р.р. та 1975-1977 р.р.), Дудко О.М. (1984-1987р.р.), Пилишатого І.М. (1987-1992 р.р.), Дєдова І.Н. (1995-2005 р.р.) нагороджено почесними грамотами та подарунками за значний внесок у розвиток освіти с. Вороновиця та з нагоди 50-річного ювілею.

     Хвилиною пам’яті вшанували педагогів, які вже пішли з життя.

     Приємно було почути теплі слова привітання з вуст колишніх випускників та почесних гостей: Винарчик М.В. (1969 рік випуску), Білика В.Д., Бабилюлька Д.А., Туржанського А.Р. (1975 рік випуску),  які прийшли на ювілей з квітами та подарунками на згадку. Щирими словами рідну школу привітали Бабій В.Б., Рибак Р.В., Ковальська О.В.

За ці десятиліття зі  стін школи вийшли тисячі вихованців. Багатьох життєві дороги розвели по всій Україні і навіть далеко за її межі. Привітати Вороновицький НВК з важливою датою приїхали її випускники, педагоги, учні та гості. Відео-привітання з далекої Італії передала випускниця та колишній вчитель початкових класів  Буга Л.А.

     Привітання перепліталися з чудовою концертною програмою, в якій брали участь всі учні Вороновицького НВК. Тут було все: і чудові співи, і гумористичні сценки, і запальні танці. Учні початкових класів привітали присутніх веселими таночками «День народження», «Долоньки». Плотнір Софія, учениця 2 класу виконала пісеньку «Я маленька україночка». Запальні танці виконали учні 5-9 класів. З привітаннями виступив танцювальний колектив «Мрія» Ленковецького НВК під керівництвом Корній Н.В., частина учасників якого є дітьми випускників нашої школи.

 

Випускниця 2014 року Бабій Віталіна привітала всіх піснями «Дорога додому», «Моє село». Випускник 2015 року Тимчук Дмитро виконав запальні мелодії на акордеоні.

 Велику допомогу у підготовці та проведенні свята надали спонсори:

- керівник ТОВ Кельменці-Агро Матіас  Хайнріх Міхаель;

- керівник агрофірми «БОСС» Недельський Ю.В.

- керівник місцевого щебневого кар’єру Довганський В.С.

- місцеві підприємці Білик Р.А., Тимчук В.В., Панкевич О.Г.

Пригостила солодощами дітей-учасників святкового концерту районний  депутат Панкевич Т.А.

Концертні номери змінювали спогади почесних гостей, привітання, враження, веселі жарти, урочисті поздоровлення. Підготовлено перегляд відео-уроку історії від колишніх директорів на тему: «Історія школи - історія поколінь», презентацій «Вчителі Вороновицького НВК», «Пам’ять про педагогів», «Випускники Вороновицької школи». У цей ювілейний день колектив НВК почув у свою адресу не тільки теплі слова поздоровлень, але й отримав безліч запашних квітів та  цінних подарунків.

       Слід зауважити, що ювілею школи передувала кропітка робота всього педагогічного складу. Вивчено архіви школи, збиралася інформація про випускників та вчителів різних років, щоб показати, яким важливим і насиченим був шлях довжиною у 50 років.« повернутися до списку новин