Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації

Призери обласних фінальних змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м'яч» вікова група U-11.

11 травня 2019 року у Чернівцях  відбулася фінальна частина обласних змагань з  футболу на призи клубу «Шкіряний м'яч» вікова група U-11.

У першій грі  юнаки Кельменеччини поступилися команді з м.Чернівці-гімназії №4, з рахунком 0:2.  Друга гра відбулася між командою  Кельменецького ліцею та командою із Новоселицького р-ну с.Чорнівка. У першому таймі два переможних голи у ворота суперника забили гравці Кельменецького ліцею.  До кінця гри команда  довела справу до кінця та здобула перемогу забивши ще 2 м’ячі, які і вплинули на фінальний результат другої гри змагань. З рахунком 4:2 перемогу здобула команда Кельменецького ліцею. Третю гру наші футболісти змагалтся за ІІ місце. Вже в першому таймі налаштовані на перемогу гравці Кельменецького ліцею  атакують ворота суперників та майже один за одним у ворота залітають 4 м’ячі. Врешті-решт гра закінчилась з рахунком 4:0 на користь футбольної команди Кельменецького ліцею. У трьох іграх голи у ворота суперників забивали наступні гравці  команди:

-Боднар Олександр (3м'ячі);

-Долгий Артем (2 м'ячі);

-Кушнір Семен (1 м'яч);

-Базелюк Назар (1 м'яч);

-Білий Анатолій (1 м'яч).

Кращим гравцем команди став Білий Анатолій. Капітан команди- Іванський Максим. Тренер-Котов Олександр Аркадійович.

Святкували цього дня свою перемогу і почесне ІІ місце юні футболісти з Кельменецького району. Переможців та учасників обласних змагань «Шкіряний м'яч», а також тренерів команд нагородили кубками,  грамотами та м’ячами голова Федерації футболу Чернівецької області Орлецький Василь Григорович, начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Жукотинський Корнелій Костянтинович.