Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

«Хочеш змінити світ-почни з себе». Махатма Ганді

   Питання екологічного виховання в школі набуває не аби якої актуальності в умовах високого рівня  науково-технічного розвитку. 

Наше завдання розповідати дітям, що ми маємо берегти природу та захищати її. Підростаюче покоління має розуміти, що вони є частиною великого світу та мають вміти жити в рівновазі з природою, берегти , відповідально відноситись до споживання її ресурсів.

     Впродовж квітня у Бабинському ЗЗСО, вчителем географії Долгою Наталією Володимирівною  було проведено ряд заходів до Всесвітнього Дня Землі,  щодо формування екологічної свідомості школярів. 22 квітня – Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа. Учні нашої школи впродовж місяця брали активну участь у різноманітних екозаходах. Спільно з працівником НПП «Хотинський» Андрієм Бодянчуком учні 9-10 класів приєдналися до всеукраїнської акції «Посади дерево», та закликали всі заклади району  і не тільки, продовжити цю еко акцію. На уроках географії та у позаурочний час учні 6-10 класів вивчали проблеми утилізації відходів-одна з найактуальніших серед проблем забруднення навколишнього середовища, граючись у пізнавальну гру «Сортувати-це просто!».  Волонтерами нашої школи Green Heart, які закликали дбати про природу, було організовано для учнів 1-4 класів створення еко колажів та плакатів до Дня Землі. Найціннішим та найпродуктивнішим став захід впродовж місяця, щодо збереження лісів(збір макулатури). Учні змагалися, хто принесе більше кілограм макулатури. Саме тут була співпраця ВЧИТЕЛІВ-УЧНІВ-БАТЬКІВ. Всі класні колективи отримали подяки. Заслужене І місце(62 кг.)здобув Накай Богдан-учень 3 класу, нагороджений настільною грою-шахи, еко закладкою, грамотою та блокнотом. ІІ місце (30 кг.) виборов Гермак Андрій учень 8 класу, нагороджений канцелярським приладдям, грамотою та блокнотом. Учні, які здали 10 і більше кілограм отримали почесне ІІІ місце, нагородженні подяками , блокнотами та еко закладками. 16 учнів стали учасниками і також отримали свої призи – зошити та еко закладки. По закінченню вся макулатура була здана до місцевого пункту прийому смт.Келименці. За отримані кошти планується створення ЕКО простору для учнів школи.

    Завдяки успішному запровадженню принципів екологічної освіти формуванню нового типу мислення ми можемо значною мірою вплинути на майбутній стан природного середовища.« повернутися до списку новин