Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Відбулася апаратна нарада працівників управління освіти

8 жовтня  2018 року відбулася  апаратна нарада працівників управління освіти районної державної адміністрації, на якій розглядалося ряд важливих робочих питань.

 Начальник управління освіти Любов Іванівна Мартинюк звернула увагу на підготовку загальноосвітніх закладів середньої освіти до опалювального сезону,  до Дня захисника  України,  до проведення колегії управління освіти та колегії  Департаменту освіти і науки.

 Працівники управління освіти та районного методичного кабінету доповіли про виконання  планів роботи за минулий тиждень та плани на наступний.

Жанна Олександрівна Галай, заступник начальника –начальник відділу контролю та кадрової роботи управління освіти райдержадміністрації, проаналізувала виконання плану роботи за вересень місяць та  ознайомила з  планом  роботи управління освіти на жовтень місяць та на поточний тиждень зокрема. 

Головний спеціаліст управління освіти Тетяна Георгіївна Гарюк працює  над звітом з питань  працевлаштування випускників, з матеріалами по підвозу учнів до місця навчання.

Лідія Петрівна Андрущак, начальник  відділу моніторингу, інспектування  навчальних закладів та методичної роботи, працює над моніторингом відвідування учнями ЗЗСО,  над  плануванням засідань районних методичних об’єднань працівників  ДНЗ.

Головний спеціаліст управління освіти з питань кадрової роботи Аліна Іванівна Московчук  готує  нагородні матеріали  до 100-річчя «Буковинського Віче»  та до Дня захисника України, інформацію по військовозобов’язаних працівниках закладів освіти та звіт про видані документи про освіту.

 Завідуючий  районним методичним кабінетом  Олег Віссаріонович Матковський  повідомив про реєстрацію учасника конкурсу «Учитель року -2019» в номінації «Географія»,  працює над планом проведення засідання ради РМК на базі Бабинської ЗОШ.

Таїсія Миколаївна Паламар, методист РМК, видала проект наказу «Про проведення олімпіад з базових дисциплін у 2018/2019 н.р.», працює по підготовці учасників обласного турніру юних фізиків та математиків.

  Методисти  рай методкабінету Анжела Володимирівна Грицик, Євгенія Вікторівна Яцишена  готуються до проведення засідань районних методичних об’єднань з предметів  за фахом, вивчається питання підвищення  грамотності учнів на уроках української мови та літератури в ЗЗСО району, готується план заходів до відзначення Року  французької мови в навчальних закладах.

Дмитро Дмитрович Гулійчук, методист РМК, працює над інформацією щодо  забезпечення підручниками учнів району, проводяться співбесіди з учнями 10, 11 класів навчальних закладів району з офіцером оперативного командування «Захід» майором Вадимом Ніколайчуком.

Методисти РМК Тетяна Миколаївна Музика та Інна Василівна Яцишена працюють  над тестуванням з питань протидії торгівлі людьми, над підготовкою статей до Дня захисника України в освітянську газету «Освіта Буковини» про перебування та відпочинок в Зальцбурзі (Австрія) дітей учасників бойових дій на Сході.

 За результатами розгляду зазначених питань надано відповідні доручення та рекомендації.

??????????????·???°?????µ ???·?????±?????°???¶???µ??????« повернутися до списку новин