Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

ДО УВАГИ! Дітей, батьків, вчителів, викладачів, вихователів і просто активних людей. Дайте шанс дітям стати юними послами миру і добра. 200 місць для дітей і 20 для дорослих (супроводжуючі особи). Не проґавте шанс подорожувати із Книгою Добра!

Шановні друзі, Книга Добра продовжує свою подорож.

 

За підтримки Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, Міністерства закордонних справ Естонії, Міністерства людських ресурсів Угорщини, Посольства Угорщини в Україні, Державного самоврядування українців Угорщини, Центру української культури у м.Таллінні  (Естонія) та Благодійного Фонду «Чисті Серцем» юні дипломати миру несуть добро у кожен куточок України та  світу.

Запрошуємо усіх бажаючих до участі в захоплюючому та пізнавальному етапі міжнародного соціального проекту «Книги Добра». Представники Благодійного Фонду «Чисті Серцем» та редакційна рада на чолі із Марією Матіос будуть обирати найактивніших кандидатів для мандрівок із Книгою Добра у найвідоміші бібліотеки  світу.

Перший примірник унікальної Книги, дітлахи з усієї України на чолі з Міністром  закордонних справ України Павло Клімкіним вже передали у руки Його Cвятості  Папі Франциску.

Щоб стати послом миру і добра, потрібно активно проводити заходи, які пов’язані із міжнародним соціальним проектом «Книга Добра»:

-          читати та аналізувати історії Добра в школах, позакласних гуртках, будинках творчості і т.д.;

-          пропагувати Добро: проводити різноманітні флешмоби із використанням  історій із Книги Добра;

-          створювати відеоролики, мультфільми, блоги  і т.д.;

-          організовувати художні виставки із використанням  історій із Книги Добра;

-          театралізувати історії із Книги Добра та інше.

Під час проведення заходів обов’язково використовувати символіку проекту «Книга Добра».

Приймати участь можна, як одноосібно так і колективно.

Результати виконаних робіт необхідно надсилати у відео та фотозвітах на електронну адресу: knygadobra50@gmail.com
В листі ОБОВ'ЯЗКОВО вказуйте таку контакту інформацію: прізвище та ім'я учасника або керівника колективу чи команди; адресу проживання (область, місто чи село, вулиця); контактний номер телефону. В разі відсутності даної інформації ми не несемо відповідальність за встановлення зв’язку з вами. 

До кінця 2018 р. заплановано передати Книгу у 5 країн світу за участю 200 дітей та 20 дорослих (активні учасники конкурсу, керівники гуртків, вчителі шкіл, вихователі дошкільних навчальних закладів і т.д). Крім того, найактивніші учасники отримають цікаві подарунки: друковану Книгу Добра із автографами організаторів проекту; історії Добра, які виготовлені на черпаному папері та інші подарунки.

В разі виникнення запитань, звертайтеся до представників БФ «Чисті Серцем» за номером телефону +380 (50) 433 98 18.

Будемо раді співпраці із різними громадськими організаціями, благодійними фондами, навчальними закладами, ЗМІ, а також фізичними особами. З політичними партіями не співпрацюємо. При використанні політичної символіки під час заходів, роботи не братимуться до уваги.

Дякуємо за вашу активність.

Давайте творити добро разом! 

 

 


« повернутися до списку новин