Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Прагнемо миру

У кожного, ким би він не був,

чим би він не займався,

є один борг, який потребує

самовідданого й вірного

служіння: захищати мир.

Микола Тихонов

Мир на планеті –  надзвичайно актуальна тема в усі часи. І це не дивно. Адже будь-яка людина, що загляне всередину себе, у свою душу, у свій розум, підтвердить, що зберегти мир іноді нелегко навіть у собі, що вже казати про стосунки між людьми (навіть близькими), а тим більше між країнами.  21 вересня  в Росошанівському НВК були проведені заходи до Дня миру.

    Практичним психологом Рудою М.С. проведено тематичну лінійку та тренінгове заняття для учнів 9-11класів на тему «Прагнемо миру».

        Мета тренінгового заняття:   довести учням необхідність збереження миру в усьому світі, показати масштаб небезпеки війни й можливості в її запобіганні; підвести учнів до усвідомлення зовнішньої політики української держави в зміцненні миру на планеті; розкрити взаємозв’язок участі у відстоюванні миру й готовності до захисту рідної землі.

       На занятті діти вчилися  приймати один одного такими, які є, розуміти один одного й жити мирно,доводили необхідність збереження миру в усьому світі, побачили  масштаб небезпеки війни й можливості в її запобігання; визначили позицію України в цьому питанні, з’ясували, хто має нести відповідальність за мир у всьому світі.

    Під час проведення прави «Учимося креативно мислити» діти вчилися виробля­ти вміння шукати нестандартні рішення, тренували свою креативність, спробувавши ді­брати закінчення до висловів відомих людей, склали своєрідну програму ненасилля.

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "???????°?????° ?????°?????µ ????????"« повернутися до списку новин