Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

«Безпека руху- це життя!» - в рамках тижня безпеки дорожнього руху в Кельменецькому ліцеї-опорному закладі

   В рамках тижня безпеки дорожнього руху в Кельменецькому ліцеї-опорному закладі Тетяною Веніамінівною Буряк було проведено урок-змагання в 5-В класі «Безпека руху- це життя!».

Крім конкурсу загадок та кросвордів про дорожній рух, що відбувся перед уроком, для п’ятикласників проводилися спортивні естафети під назвами «Безпека пішохода», «Пішохідний перехід»,«Увага, діти!», «Спритні та влучні  пішоходи», «Типи дорожніх знаків» та інші.Учасники були поділені на 3 команди. Вкінці уроку проведена релаксаційна хвилинка,підсумок змагань та загальне фото.

   Мета даного уроку - засвоєння учнями загальної пам’ятки з безпеки дорожнього руху, повторення і систематизація по типах дорожніх знаків та швидке реагування на них для уникнення небезпечної ситуації на дорозі. Нагадати учням про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки. Розвивати їхню  рухову активність , точний окомір, швидкість реакції, логічне мислення, пам’ять та  увагу. Виховувати ціннісне ставлення до життя, бережливе відношення до свого здоров’я та здоров’я оточуючих.« повернутися до списку новин