Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Європейський тиждень мобільності

     «Через сталий транспорт до чистого довкілля!», саме під таким гаслом відбувся Європейський тиждень мобільності (ЄТМ) у Бабині.

    З часу заснування ЄВРОПЕЙСЬКОГО ТИЖНЯ МОБІЛЬНОСТІ у 2002 році, його впливовість постійно зростає як у Європі, так і за її межами. У 2017 році кампанія побила рекорд, у ній взяли участь 2526 міст із 50 країн. Більше половини з них втілили в життя постійні заходи, загальна кількість яких становить 7993. Вони стосуються здебільшого питань управління мобільністю, доступності та нових або покращених умов для велосипедного руху та збереження довкілля. Кульмінацією ЄТМ є «День без автомобіля», під час якого міста, села-учасники виділяють одну або декілька зон виключно для пішоходів, велосипедистів і громадського транспорту. У 2017 році 1352 міста відзначили День без авто. У цьому році наше село, підписавши європейську хартію, заручившись підтримкою сільської ради, пройшовши відбірковий тур, збільшило чисельність міст та сіл, які провели  ЄТМ у 2018р.

    Саме за таким планом, який розробила і ініціативувала провести, Долга Наталія Володимирівна- вчитель географії, і відбувся Mobility Camp (Тиждень Мобільності).

  1. Неділя 16.09.

Екскурс у природу: «Поєднуй та подорожуй!»

(На протязі тижня вчителі та класні керівники здійснювали велосипедні та піші екскурсії)

  1. Понеділок 17.09.

Відкриття Європейського ТижняМобільності (ЄТМ).

  •  
  1. Вівторок 18.09.

Створення фото зони та проведення лекторію : «Правила дорожнього руху для велосипедистів та пішоходів».

(Волонтерами була створена фото зона, де всі бажаючімогли сфотографуватися. Класні керівники проводили лекторії з учнями)

  1. Середа 19.09.

Акція : «Рух-запорука здоров'я!»

( Учні та вчителі цього дня здійснювалирух до школи на велосипедах, самокатах, роликах та пішою ходою, окрім автомобіля, щоб не забруднювати атмосферне повітря. За підтримки сільської ради учнів пригощали гарячим чаєм та круасанами.

  1. Четвер 20.09.

Конкурс дитячого малюнку : «Безпечний рух!»(1-4 кл.)

Фотоконкурс : « У об'єктиві велосипед!» (5-10 кл.)

(Учні початкових класів малювали малюнки. Учні 5-10 класів на протязі тижня робили фото з велосипедом та  надсилали на електронну адресу . За найоригінальніші фото та малюнки отримали подяки та подарунки .)

  1. П'ятниця 21.09

Воркшоп : «Будова велосипеда.»

(Волонтери розповідали про будову велосипеда та як правильно відремонтувати найпростіші поломки).

  1. Субота 22.09

«День без автомобіля!»

(З 17.00год. по 19.00год.перекриттявул. Шевченка, біля Будинку Культури. Рух для автомобілів був призупинений. Учні запрошувалися для катання на самокатах, роликах та велосипедах .)

 

Приєднуйтеся до нас! Це весело, цікаво, корисно, пізнавально та не забутньо.« повернутися до списку новин