Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Колективна –творча справа «Спорт та здоров’я»

Ти лікар і цілитель, Спорт!
Де ти, там недуги безсилі,
Межа можливого – рекорд,
А що під ним – нам все по силі.

             З метою виконання заходів Концепції національно-патріотичного виховання , пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, формування свідомого ставлення до необхідності занять фізичними вправами, сприяння  вихованню почуття патріотизму, гордості за успіхи українських спортсменів та на виконання річного плану роботи Росошанівського НВК   проходила колективна творча справа «Спорт та здоров’я» . Під час якої  було  проведено Козацькі розваги,  Олімпійський тиждень.

       Урочисто пройшло відкриття Олімпійського тижня. Для наймолодших школярів цікаво  пройшла розвага «Спорт – наш великий друг». Діти двох вікових груп взяли участь у пішому переході до шкільного спортивного залу де відбулися спортивні розваги «Веселі ніжки».

  На протязі тижня проведено спортивні змагання між учнями 1-4 класів «Веселі старти», рухливі ігри та естафети, метання набивних м’ячиків.  Цікавими для учнів 5-6 класів були змагання по футболу, спортивна вікторина, рухливі спортивні ігри.

На високому рівні пройшла зустріч старших школярів та сільської молоді.

На цій зустрічі були проведені:

-перетягування канату

-підтягування на перекладині

Проведення КТС «Спорт та здоров’я»  сприяло вихованню інтересів, потреб і звичок до занять фізичними вправами та бережливого ставлення до свого здоров’я.

????????????·?°???µ ?·???±???°?¶?µ??????« повернутися до списку новин