Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Підсумки проведення Тижня права в Дністрівському навчально –виховному комплексі

Відповідно до плану роботи навчально-виховного комплексу на 2018/2019 навчальний рік , на виконання наказу  від 04.12.2018 року № 211 «Про проведення Тижня права».

 З 10 по 14 грудня  2018 року  в закладі проведено Тиждень права. Метою якого було  спрямувати  та  поглибити знан ня учнів про їх права, зазначені в державних документах, зокрема в Конституції України.

 Тиждень  розпочався відкриттям лінійки, на якій вчитель правознавства, Тимчик Н.В., коротко ознайомила з планом  та історією започаткування та проведення Всеукраїнського тижня права.

Цьогож дня , 10 грудня, вчителем правознавства проведено єдиний урок для учнів 1-9 класів «Права людини», мета якого - закріпити і поглибити правові знання та навички учнів, сприяти поширенню правової культури, формувати почуття поваги до людей, які охороняють правопорядок та спокій у суспільстві.

     Протягом тижня учні брали активну участь у конкурсі малюнків, плакатів « Ні насильству в суспільстві», « Мої права».

         Бібліотекарем Грифлюк Т.В. оформлено виставку літератури на  право-освітню тематику.

Класним керівником 9 класу Грифлюк О.В. проведено годину спілкування  «Я маю право». Метою якої було узагальнити знання дітей про Їхні права.

Для учнів 8 класу, класним керівником Яцишеним Б.Л. проведено виховну годину «Права свої знай – та про правила й обов’язки не забувай».

Класний керівник 7 класу Гацманюк А.А., для своїх вихованців провела тренінгове заняття на тему «Чи знаєш ти свої права?».

Класним керівником 6 класу Василікою  В.М. проведено годину спілкування  «Правопорушення», мета якої продовжити знайомити учнів із правовими поняттями.

 Класний керівник 4 класу Костюк І. І., для учнів 2,4 класу провела виховний  захід «Наш закон – наша сила». Мата якого узагальнити знання дітей про їхні права та обов’язки, формуваи правову свідомість

Для учнів 3 класу , класний керівник Крушенівська  М.М. провела урок – подорож з казковими  героями.

 Учні 7 – 8 класів переглянули відеофрагмент «Права та обов’язки учнів »

Педагогом-організатором Стрельчук А.О. проведено вікторину «Захист прав дитини- це перщ за все  завдання держави »

Всі класні колективи протягом тижня були  активними, творчими і креативними. Переможці конкурсів та вікторин нагороджувалися листами-подяками та грамотами. 

    Вищезазначені заходи сприяли підвищенню зацікавленості учнів у вивченні правознавства.« повернутися до списку новин