Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Інформація про участь у заходах з відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Дністрівському НВК

На виконання плану заходів з відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  у Дністрівському НВК було  сплановано та проведено ряд заходів з відзначення у 2019 році 74-ї річниці  Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Класними керівниками  проведено виховні справи на тему «1939–1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо».

У бібліотеці оформлено книжково – ілюстровану виставку  «Подвигу не має забуття!».

         Серед учнів початкових класів проведено конкурс малюнка « Ми пам’ятаємо ваш подвиг».

Вчителем інформатики було організовано перегляд документальних фільмів , присвячених подій другої світової війни та про «кіборгів» Донецького аеропорту «Добровольці Божої чоти».

Учнівське самоврядування закладу упорядкувало військові поховання, пам’ятник полеглим воїнам у Другій світовій війні. А ще надали допомогу інвалідам війни, учасникам війни,  родинам загиблих воїнів – захисників, запросили їх на урочисто – траурний мітинг до 74-річчя з Дня Перемоги .

Увесь учнівський та педагогічний колектив  Дністрівського  НВК пройшли патріотичною ходою пам’яті та поклали квіти до пам’ятника полеглим воїнам у Другій світовій війні.

 9 травня учні закладу та вихованці дошкільного підрозділу взяли участь в літературно-музичній композиції в Народному домі с. Дністрівка  .

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять полеглих за визволення Батьківщини.

Рідна земля завжди пам’ятатиме про великий подвиг українського воїна!« повернутися до списку новин