Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Першовересень скликає школярів

       «Літо, до побачення, здрастуй, рідна школо!» - школярі попрощались з літом( у ролі якого була учениця 2 класу Квасницька Ю), яке завітало на свято Першого дзвоника 3 вересня   у середню загальноосвітню школу І - ІІІ ст. с. Зелена.

Вже традиційно  малиновий передзвін Першого дзвоника покликав у світ знань і нових відкриттів усю шкільну родину, яка ще вчора безтурботно насолоджувалася літнім відпочинком. Утім, найбільш хвилююче це свято сприйняли першокласники, яких ,за традицією, привели на святкову лінійку одинадцятикласники, а зустріла їх  талановита, творча, щира, невтомна чарівниця дитячого настрою – Задорожняк Валентина Леонідівна.          Для них – це новий етап у житті, початок нового шляху у країну знань тривалістю в дванадцять  років.

        Під звуки Державного Гімну України було піднято  Державний прапор, до пам’ятника загиблих односельчан та пам’ятного знаку Сергія Нікули  учні поклали квіти.

          Директор школи Нікула А.В. привітала всіх присутніх, вчителів, батьків та гостей з початком нового навчального року, висловила найкращі побажання, вручила сертифікати учасникам Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру-2018». Генеральний директор  ПП «Югро» Бортич Л.І.  вручила першокласникам портфелі з канцелярським приладдям. Оплесками діти подякували голові батьківського комітету Мельник С.А. за привітання з Днем знань. Батьки  своїм дітям піднесли хліб, жито, пшеницю на вишитому рушнику, щоб вони  здобували знання і були багаті як українська земля.

   На свято завітали Гномики, які побажали успіхів у навчанні та прогнали зі школи Лінь, Підказку та Шпаргалку, які прийшли, щоб  серед учнів  школи ледарів знайти.

      Зворушливо звучали вірші з вуст маленьких першокласників та перша шкільна пісенька. Першокласниця Придрик Альона звернулася до дзвоника: «Здрастуй дзвонику, будьмо знайомі. Сьогодні ти вперше просиш мене до школи, на перший у моєму житті урок. Стань нам другом на всі дванадцять років».

     На перший урок покликав  хвилюючим акордом шкільний дзвінок  усіх учнів школи.

Покликав  дзвоник до  шкільної  лави.

Ви  чули  всі  який  у  нього спів.

Сьогодні  діти  незалежної  держави

За  парти  сядуть. Дзвоник  продзвенів!« повернутися до списку новин