Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Науково – практичний семінар  заступників директорів з НВР   на тему "Інклюзивна освіта в Україні: методологія, теорія , практика".

Будь-які зміни здаються неможливими. Але коли вони відбуваються, неможливим здається колишнє становище речей.

Алан Лілльський, французький теолог

і поет ХІІ століття

 

      День 16 січня 2019 року став для заступників директорів з НВР та працівників інклюзивно-ресурсного центру чудовим днем, як в сенсі погоди, так і в навчально-методичному плані.

     На базі Росошанівського НВК та Кам’янець - Подільського університету       ім. Івана Огієнка (факультет корекційної та соціальної педагогіки)  успішно проведено науково – практичний семінар на тему "Інклюзивна освіта в Україні: методологія, теорія, практика".

      Мета заходу – ознайомити учасників  з новими підходами та методологією навчання дітей з особливими потребами. Інклюзивна освіта  допомагає  адаптувати освітню програму та навчальне середовище до потреб учнів, які відрізняються своїми навчальними можливостями.

    У ході теоретичної частини семінару  до гостей  з вітальним словом звернувся   декан   факультету,   кандидат психологічних наук,  доцент Співак В.І..  З цікавими і змістовними лекціями  виступили: завідувач, професор кафедри корекційної  педагогіки, доктор педагогічних наук Миронова С.П., яка розкрила питання  на тему «Актуальні проблеми інклюзивної освіти в Україні»; доцент, кандидат педагогічних наук  Докучина Т.О. та  асистент кафедри  Буйняк М.Г.  ознайомили учасників семінару з виступами на теми : «Готовність педагогів до запровадження інклюзивного навчання» та «Роль соціального педагога та психолога в реалізації завдань інклюзивної освіти».

      Під час засідання круглого столу «Організаційні , нормативно – правові та змістовні аспекти інклюзивного навчання»  велася продуктивна та змістовна розмова про роботу вчителя –асистента та команди супроводу для дітей з ООП. 

     Заступники директорів на чолі з завідуючим методичним кабінетом управління освіти райдержадміністрації Матковським О.В. щиро дякували  викладачам Кам’янець – Подільського університету  за цікаві і змістовні лекції та виступи.

     По завершенню роботи  кожному учаснику видано сертифікат.« повернутися до списку новин