Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

«Країна дитячих мрій» відкрила свої обійми для школярів Бабинської школи

Дзвенить, дзвенить шкільний дзвінок,

Нас закликає до навчання.

Ми поспішаєм на урок

І знову йдем у світ пізнання.

Розпочинається новий навчальний рік, а разом з ним стартує і Нова українська школа – «Країна дитячих мрій».

Саме під таким гаслом проходило свято Першого дзвоника та  День Знань у Бабинській ЗОШ у суботу, 1 вересня. У казкову Країну дитячих мрій чарівним потягом примчали 25 маленьких першачків.

Школярів та вчителів прийшли привітати зі святом сільський голова Григорошенко В.В., методист методичного кабінету управління освіти Кельменецької РДА та вчитель історії Ткач О.І., вчителі-пенсіонери,  батьки, друзі, односельчани. 

Директор школи В.В. Толошняк привітала школярів із початком навчального року та нагородила Похвальними листами відмінників навчання – учнів 5-10 класів.

З вітальним словом звернулася до першачків їхня перша вчителька Сосніна І.В., а також щиро подякувала управлінню освіти, дирекції школи, голові Бабинської сільської ради Григорошенку В.В. та головам агроформувань Рябому Я.І. та Баранчуку М.Ф., батькам та всім небайдужим, які допомагали у створенні умов для навчання першокласників у Новій українській школі.

Гордо тримали своє перше слово у школі першокласники та їхні батьки. Десятикласники привітали першачків та вручили їм пам’ятні подарунки.

Танцювальний колектив навчального закладу представив флешмоб «Молись за Україну». А юна вокалістка Яна Китайгородська присвятила пісню вчителям.

Традиційно згадали хвилиною мовчання захисників України та поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам-односельчанам у ІІ світовій війні.

Першокласників  та їхніх батьків вчитель запросила на перший урок та першу святкову виховну справу. А трохи згодом подвір’я школи замайоріло веселою дітворою, котра разом із батьками та вчителями невимушено святкували, спілкувались, ділилися своїми враженнями та фотографувались на згадку.



« повернутися до списку новин