Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Пам’ять серця не згасне ніколи

     З метою вшанування подвигу українського народу у боротьбі за свободу, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України, в Грушовецькому НВК проведено ряд заходів під назвою «Пам’ять серця не згасне ніколи».

     Учні 1-4 класів  відвідали учасників війни, вдів, привітали їх зі святом та подарували квіти. А старшокласники   долучились до впорядкування території біля пам’ятника та прилеглої території.

     9 травня всі учні, вихованці закладу дошкільної освіти та працівники НВК взяли участь в урочистостях з нагоди перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Було покладено квіти до пам’ятника загиблим воїнам-односельчанам та меморіальної дошки Ігорю Філіпчуку, який загинув в зоні АТО. Присутніх  на заході привітали сільський голова Книш О.В. та директор НВК Вовчук Л.В. Квітами, піснями, віршами вітали  учасників  війни, вдів та учасників АТО  школярі і вихованці ЗДО, висловили їм свою вдячність та шану.

Пам’ять загиблих героїв, які віддали своє життя за Батьківщину, було вшановано хвилиною мовчання.« повернутися до списку новин