Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

День цивільного захисту

    16 травня  2019 року в середній загальноосвітній школі І-ІІІ ст. с. Зелена проведено  День цивільного захисту.  Почався День цивільного захисту із лінійки, на якій Агапій Т.С. ,заступник з виховної роботи  ознайомила з розкладом і планом Дня цивільного захисту. Вчителі предметники згідно розкладу провели:

  • інструктаж про порядок евакуації учнів із приміщення школи по сигналу ЦЗ «Увага всім»;
  • проведення бесід з демонстрацією плакатів, фрагментів з відеофільмів

«Засоби захисту органів дихання »,« Дії у разі виникнення пожежі – у школі, вдома, в лісі »,« Дії людини під час землетрусу та повені », « Дії населення в разі розповсюдження радіоактивної хмари », « Дії у разі розповсюдження отруєного аміаком повітря ».

      Коцюбан П.В. вчитель «Захисту Вітчизни» та медичний працівник

Лучик Р.В. провели   вікторину з питань ЦЗ  в поєднані питань предметів «Основи здоров’я», «Захисту Вітчизни» та тренування з відпрацювання  навичок та умінь одягання протигазу та зняття його, виготовлення та одягання ватно-марлевої пов'язки.

        Проведено  навчальну евакуацію  працівників закладу і учнів, в кінці дня на лінійці підведено підсумок проведення Дня цивільного захисту.       

        Практична спрямованість заходів, що проводились протягом Дня цивільного захисту, спонукатиме учнів до поглиблення знань з ЦЗ та здобуття практичних навичок захисту від наслідків надзвичайних ситуацій. День цивільного захисту пройшов організовано, всі заплановані заходи проведені.
« повернутися до списку новин