Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Тиждень духовності в Нелиповецькому НВК

Віддай людині крихітку себе.

За це душа наповнюється світлом» …

Л. Костенко

 

З 13 по 17 травня 2019 року в Нелиповецькому НВК  був проведений Тиждень духовності під гаслом: «Віддай людині крихітку себе. За це душа наповнюється світлом…».

            Робочий тиждень розпочався з тематичної лінійки, присвяченій  відкриттю Тижня духовності. На лінійці Рада учнівського самоврядування запропонувала протягом тижня приділити особливу увагу власним вчинкам  і  кожного разу, коли хтось зробить якусь добру справу, нехай почепить на декоративне деревце кольорову стрічку, а у п’ятницю «побачимо наскільки  стане «веселим» наше деревце».

З 15 по 16.05 травня  для учнів закладу була організована виставка малюнків до Міжнародного Дня  сім`ї «Моя сім’я» та Дня Біблії «Сторінками  Святої книги». Діти малювали на задану тему, визначали, які малюнки стали найкращими.

16 травня  дві події розпочали день - День вишиванки в закладі та День Біблії «Біблія у моєму житті».

До Міжнародного дня музеїв 17 травня школярі разом зі своїми наставниками «мандрували»  залами музеїв світу.

15 травня учні 9-11 кл. прийняли участь в онлайн-уроці до Дня Європи.

Протягом тижня також відбулися години спілкування «Мандрівка країнами Європи» (до Дня Європи), «Добрі справи християнина».

Інформаційно-просвітницькі хвилини «Дорога до щастя» були проведені з учнями практичним психологом закладу Федорюк Н.А.

Виставку християнської літератури «Світильник Істини» підготувала бібліотекар Требик А.І.

         Активну участь в роботі тижня прийняли вихованці ДНЗ. З маленькими дітками вихователи спілкувались на морально-етичні теми, обговорювали переглянуті мультфільми та прослухані історії з Біблії.

         15 травня на методичному обєднанні класоводів та класних керівників були підведені підсумки виховної роботи закладу та окреслені перспективи роботи на 2019-2020 н.р.« повернутися до списку новин