Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Відбулась методична студія вчителів географії

  1 листопада 2019 року на базі Кельменецького ліцею-опорного закладу відбулась виїзна методична студія вчителів географії. В роботі студії взяли участь Рибчинський Віталій Михайлович, завідувач НМЦ природничо-математичних дисциплін ІППОЧО, Матковський Олег Віссаріонович, завідувач районного методичного кабінету управління освіти райдержадміністрації, Долга Наталія Володимирівна, керівник районного методичного об'єднання вчителів географії та вчителі географії закладів загальної середньої освіти району. Методична студія відбулась у форматі методичного практикуму з теми: «Головні аспекти підготовки учнів до участі в олімпіадах, турнірах та конкурсах»         .

  Віталій Михайлович провів з учителями практичне заняття, яке містило елементи підготовки учнів до розв’язування олімпіадних завдань з географії, надав методичні рекомендації по написанню наукових робіт та звернув увагу на особливості підготовки учнів до участі в турнірах. Було детально ознайомлено вчителів з особливостями впровадження  змін щодо проходження підвищення кваліфікації педагогічних працівників з 1 січня 2020 року.

  Долга Наталія Володимирівна поділилась своїми враженнями від участі у Всеукраїнському з'їзді учителів, яка була делегована від Чернівецької області,  та ознайомила із питаннями, які обговорювались, проблемами сучасної географії та перспективою розвитку географічної науки у школі, а також рішеннями, які були прийняті на з'їзді.    

  Олег Віссаріонович звернув увагу на необхідність якісної підготовки учнів до олімпіад та випускників шкіл до складання ЗНО, ознайомив учителів з   планом роботи районного методичного об'єднання вчителів географії на поточний місяць.

  В ході роботи методичної студії було обговорено ряд інших важливих питань та прийнято рекомендації для подальшої роботи.

                        « повернутися до списку новин