Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "???????¬ ???????°?????????????? ???????µ????????????"Сьогодні, у День української мови та писемності працівники управління освіти райдержадміністрації долучилися до написання щорічного  Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Проводиться 18-й Всеукраїнський радіодиктант національної єдності Українським радіо з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури.

 

Цікаво знати

Вперше радіодиктант писали  у травні 2000-го року з нагоди Дня перепоховання Тараса Шевченка і Дня рівноапостольних Кирила та Мефодія. Тоді на адресу Українського радіо надійшло близько тисячі робіт. Протягом останніх 17 років ця акція перетворилася із звичайної перевірки знань української мови до масштабного міжнародного флешмобу. 

Умови диктанту незмінні: написані від руки або шрифтом Брайля роботи (надруковані у будь-яких текстових редакторах та форматах файли до уваги не беруться) необхідно надіслати поштою із позначкою «Радіодиктант» на адресу вул. Хрещатик, 26, Київ ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­– 1, 01001. Обов’язково необхідно встигнути зробити це 9-10 листопада, про що свідчитиме поштовий штемпель. Також роботу можна надіслати на перевірку й електронною поштою. Для цього необхідно відсканувати чи сфотографувати готовий диктант.

 « повернутися до списку новин