Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Формування в учнів позитивної мотивації до навчання шляхом створення умов для творчого розвитку кожної особистості

23 жовтня на базі Вовчинецького НВК відбувся районний семінар вчителів математики з теми: «Формування в учнів позитивної мотивації до навчання шляхом створення умов для творчого розвитку кожної особистості».

Учасників семінару радо зустріли директор  НВК Філіпець Л.Г., учнівський та педагогічний колективи. Методист РМК Паламар Т.М. ознайомила присутніх з планом проведення семінару.

Вчителі математики відвідали  урок у 5 класі на тему: «Додавання і віднімання натуральних чисел», на якому вчитель математики Влад К.Д., використав різні методи, форми та прийоми роботи, де учні могли краще закріпити вивчену тему. Ввесь урок був побудований на місцевому матеріалі.

На високому методичному рівні пройшов майстер-клас, який провела з учасниками семінару вчитель Кельменецького ліцею-опорного закладу Чебан А.Г.  Вчителі району попрактикувались у розв’язуванні задач на продуктивність та відсотки.

 Відбувся інформаційно-практичний дайджест «Сучасні інформаційно-комунікаційні технології на уроках математики». Вчитель Влад К.Д. поділився досвідом роботи з впровадження ІКТ на уроках математики.

 Під керівництвом методиста РМК Паламар Т.М. жваво пройшло обговорення  про участь в міжнародних проектах «Матіфік в Україні» та «Міксіке в Україні», а також про участь у турнірі юних математиків Буковини. У обговоренні взяли участь Коваль А.В., вчитель математики Нелиповецького НВК та Чебан А.Г., керівник районного методичного об'єднання вчителів математики.

Підсумок семінару було проведено у формі круглого столу, під час якого учасники семінару ділилися враженнями, обмінювалися думками від побаченого та почутого. Запрошені вчителі відзначили високий професійний рівень педагогів, доцільність і практичність такого методичного заходу.« повернутися до списку новин