Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

«Що робити під час пожежі в квартирі»

Сьогодні в Кельменецький дошкільний навчальний заклад №1 в черговий раз завітали працівники МЧС Снозик Павло Васильович та Гульчак Юлія Іванівна.

Вихователі старших груп залучили дітей до інсценізації-обігрування проблемних ситуацій «Небезпечні ігри з вогнем в квартирі». Малята засвоїли правила поводження з електроприладами, з газовою плитою, з сірниками.

Під час бліц-опитування «Ваші дії при загоранні в квартирі» - діти швидко і правильно відповідали на питання, пояснюючи, чому не можна ховатись в шафу й під ліжко, чому треба низько пригинатись до землі, чому треба дихати через мокру ганчірку, куди тікати, як кликати на допомогу, як правильно викликати пожежників по № 101.

Вихованці середніх груп провели спортивну естафету «Загаси полум’я».

На завершення педагоги для дошкільнят показали лялькову виставу «Мамині помічники», ще раз закріпили правила поводження з вогненебезпечними предметами.

Працівники МЧС навчили і дорослих і дітей користуватись вогнегасником, розповіли про правила евакуації з квартири при пожежі та подарували малятам на згадку дитячий набір «Юний пожежник», справжню каску пожежника і розфарбовки на пожежну тематику. На прощання працівники МЧС запросили малят у гості до пожежної частини.

Під час активного спілкування з працівниками пожежної служби, дошкільнята дістали багато пізнавальної інформації про відповідальну і небезпечну працю пожежників, про жахливі наслідки від пожежі, про недопустимість дитячих пустощів з вогнем.

Директор ДНЗ Л.Козярська

 « повернутися до списку новин