Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Семінар вчителів інформатики

   26 лютого 2019 на базі Івановецько закладу загальної середньої освіти проведено семінар учителів інформатики на тему: «Формування життєвих компетентностей учнів  шляхом  використання практично-орієнтованих завдань на уроках інформатики».

   Учасників семінару зустріли адміністрація закладу та  учнівський колектив, які представили візитку школи у ритмах сучасного флешмобу. Робота семінару розпочалася з ознайомлення гостей з планом роботи.

    Вчитель інформатики Івановецького ЗЗСО  Гришков В.В. запропонував учасникам  семінару  урок у 9 класі на тему: «Алгоритм пошуку min (max) елементу в двовимірному масиві», на якому учні вдосконалювали навики програмування, практично виконуючи завдання на ПК. Наступним етапом роботи був практикум з теми «Інфографіка. Розв’язування  задач з різних предметних галузей», який провів для учасників семінару Секрета А.В. Після двох заходів гості семінару були запрошені до «Галереї мистецтв», де були представлені роботи вихованців художньої школи, яка супроводжувалася цікавою розповідь Бескубського Д.В. про картини юних художників, техніку виконання та різнопланову тематику.  

   Далі учасники семінару із задоволенням взяли участь у майстер класі «Середовище Lazarus: обчислювальні прикладні програми», який провів Гришков В.В. А Марчук Л.І., вчитель інформатики Дністрівського НВК, поділилась досвідом з використання в освітньому процесі технології перевернутого навчання.

   Під час колективного обговорення учасниками семінару проаналізовано та обговорено участь і результативність  в ІІ і ІІІ етапах Всеукраїнських  учнівських олімпіад з інформатики і ІКТ. Останнім етапом семінару було підведення підсумків роботи та прийняття методичних рекомендації для вчителів інформатики, щодо формування життєвих компетентностей учнів  шляхом  використання практично-орієнтованих завдань на уроках інформатики в освітніх закладах району.« повернутися до списку новин