Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Колегія управління освіти райдержадміністрації

27 червня відбулася колегія управління освіти райдержадміністрації та нарада директорів закладів освіти району.

Розпочала засідання Любов Мартинюк, начальник управління освіти райдержадміністрації, з вручення Диплому МОНУ випускниці Кельменецького ліцею – опорного закладу Ілаш Валерії за ІІІ місце в державному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді  ім. Т.Шевченка.

            Про стан викладання математичних дисциплін в закладах освіти району доповіла Таїсія Паламар, методист РМК (матеріали додаються).

            Лідія Андрущак, начальник відділу моніторингу, інспектування навчальних закладів та методичної роботи управління освіти, розповіла про розвиток компетентності дошкільника «Дитина у світі культури» (матеріали додаються).

            Про участь педагогів у конкурсах педагогічної майстерності, підвищення фахового рівня як підготовчий етап до сертифікації прозвітував Олег Матковський, завідувач РМК (матеріали додаються).

            Члени колегії та присутні директори заслухали звіт директорів Вартиковецької ЗОШ (Варвус В.А.) та Подвір’ївського ЗДО (Гульчак Н.І.) про особисту роль в керівництві закладом освіти та дотримання умов контракту.

            По завершенню колегії управління освіти проведено нараду з директорами закладів освіти району, де обговорено ряд питань, а саме: Мартинюк Л.І., начальник управління освіти райдержадміністрації, довела до відома присутніх про результати колегії ДОН облдержадміністрації та наради, що відбулися 26.06.2019; звернула увагу на серйозну підготовку закладів освіти до нового 2019/2020 навчального року та опалювального сезону, про стан освоєння коштів виділених на Нову українську школу в 2019 році; Яцишена Є.В., методист РМК, доповіла про стан викладання української мови та літератури у закладах освіти району; Грицик А.В., методист РМК, прозвітувала про підготовку вчителів початкових (1-х) класів ЗЗСО району до 2019/2020 навчального року; Матковський О.В., завідувач РМК, проаналізував виконання Освітніх програм закладів освіти району в частині варіативної складової навчальних планів; Паламар Т.М. та Яцишена Є.В., методисти РМК розповіли про проведення літніх мовних таборів.« повернутися до списку новин