Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

«Формування особистості молодшого школяра з орієнтацією на творчість В.О. Сухомлинського та впровадження його вчення в умовах сучасного закладу».

           22 листопада  в Бернівському НВК  відбувся семінар вчителів 3-х класів на тему: «Формування особистості молодшого школяра з орієнтацією на творчість В.О. Сухомлинського та впровадження його вчення в умовах сучасного закладу».

            Семінар розпочався з візитки закладу, яка була представлена учнівським, педагогічним та батьківським колективами, по завершенню якої  методист  районного   методичного кабінету  управління  освіти   Грицик  Анжела  Володимирівна ознайомила присутніх з планом роботи  та побажала   плідної  праці.

        Ранкову зустріч у 1-у  класі провела Ляшок Л.Г. на тему «Доброта». Учні привітали всіх присутніх, один одного, побажали  гарного настрою та  налаштували на хвилю позитиву.

        Якубаш Галина Іллівна  презентувала урок  літературного читання  з елементами інтеграції у 3-у  класі  на тему : «В.О.Сухомлинський «Добре слово»». На уроці учитель застосувала багато інтерактивних методів : робота в групах, в парах, читання ланцюжком, читання в ролях, презентації домашніх груп.

         Сироїд Т.В., вчитель 4-го  класу, провела виховний захід  на тему «Вчитель добра і краси». Діти продемонстрували інсценізації В.О. Сухомлинського: казки «Пелюстка і квітка» та оповідання «Як Павлик списував у Зіни задачу».

            Кушнір К.П., вчитель Вовчинецького НВК презентувала панораму досягнень «Педагогічні технології вчителя-майстра. Шляхи професійного успіху».

              Дєдова Л.Г. вчитель Ленковецького НВК  розповіла про розвиток критичного мислення у молодших школярів.

Бешлей Т.А., класний керівник 5- го  класу та Федорук Л.Д. вчитель української мови та літератури  разом із учнями підготували  відеопрезентацію «Книга Добра», де учні читали власні вірші про добро.

Учасники семінару із задоволенням брали участь у всіх видах роботи.

Керівник  районного методичного  об' єднання  вчителів    3-х класів  Голяк Ольга Григорівна  підвела  підсумки  проведення      семінару-практикуму, систематизувала  почуту  за день  інформацію  та подякувала  усім  за  активну  участь  у  підготовці  програми   семінару.

           По завершенню заходів  Грицик А.В.    обговорила     запропоновані  рекомендації  та  затвердили  їх.

 

 « повернутися до списку новин