Відділ освіти Кельменецької районної державної адміністрації

Новини

День пам‘яті героїв Небесної Сотні…

Дата створення: 12:15 20.02.2020

А СОТНЮ вже зустріли небеса…

З днем народження!

Дата створення: 09:50 20.02.2020

     Шановна, Любове Іванівно! Від усіх працівників відділу освіти вітаємо Вас з днем народження! Ми хочемо побажати Вам життєвих сил, успіхів у справах, оптимізму, вірних рішень і безперечних успіхів у роботі! Душевного спокою і сімейного щастя! Нехай всі, дорогі ваші люди, будуть здорові та щасливі! Зі святом!

Увага! Тендер!

Дата створення: 11:25 19.02.2020

Відділом освіти Кельменецької райдержадміністрації оголошено тендер на закупівлю свіжих овочів та фруктів (буряк, морква, цибуля, капуста качанна, помідори, огірки, банани, апельсини, яблука, лимони) для забезпечення 47 закладів освіти району продуктами харчування на загальну суму 941 144,00 грн. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій Учасниками: 05 березня 2020 року до 14-00 годин за Київським часом.

Проєкт «Стадіон для людей»

Дата створення: 10:32 19.02.2020

У рамках співпраці з громадою учнівська команда Мошанецької ЗОШ, що на Буковині, протягом жовтня - листопада працювала над проєктом «Стадіон для людей». Ідея проєкту належить учням, які прагнули зробити сільський стадіон більш комфортним і сприятливим для занять спортом не тільки для себе, а й для інших жителів села. Звернулись до сільського голови та уклали з ним угоду про співпрацю і партнерство. Для консультацій залучили ще й футбольну команду. Не залишилася байдужою і громада села.

Тиждень зарубіжної літератури в Нелиповецькому НВК

Дата створення: 09:29 18.02.2020

Література вимагає

Навчання та ділова гра – тренінг в Росошанівському НВК

Дата створення: 09:23 18.02.2020

І зараз виправдовується стара істина: «Творчий учитель — творчий колектив». А з чого починається творчий колектив учителів — творців завтрашнього майбутнього України? Перш за все, зі cпівпраці: вільної, творчої, актуальної, цікавої, спільної!

Навчальний тренінг «Співпраця з громадою як запорука успіху» в Мошанецькій ЗОШ І-ІІ ступенів

Дата створення: 08:58 17.02.2020

В рамках програми «Демократична школа» в Мошанецькій ЗОШ І-ІІ ступенів, що на Буковині, в січні 2020 р. проведено навчальний тренінг «Співпраця з громадою як запорука успіху» з участю педагогів, адміністрації школи, батьків та представників сільської громади. Захід проведено з використанням рекомендацій та матеріалів осіннього тренінгу у Львові та з метою закріплення партнерських стосунків між закладом освіти, батьками та громадою села, залучення усіх до прийняття спільних рішень. Шкільні тренери Рингач Валентина Володимирівна та Шпірюк Ірина Федорівна, використовуючи цікаві інноваційні методи роботи («Метод проєктів», «Незакінчене речення», «Переговори», «Мозковий штурм», «Рефлексія», руханки, рольові ігри, дискусія, міні-лекція, презентація), показали, що кожен учасник може долучитися до вирішення спільних проблем школи і громади села.

Нарада керівників закладів освіти

Дата створення: 08:53 15.02.2020

Навчальний тренінг з впровадження ПМК «Впевнений старт: середній дошкільний вік»

Дата створення: 10:16 14.02.2020

13.02.2020 в ЗДО №1 смт. Кельменці відбувся навчальний тренінг з впровадження ПМК «Впевнений старт: середній дошкільний вік». Відкрила засідання вихователів середніх груп методист РМК Андрущак Лідія Петрівна, яка привітала всіх учасників тренінгу, наголосила на необхідності наступності і тісної співпраці дошкілля і початкової школи, тобто уточнила, що програма «Впевнений старт» є фундаментом для НУШ. Лідія Петрівна представила вихователям тренера з впровадження ПМК «Впевнений старт: середній дошкільний вік» вихователя-методиста Павлюк Жанну Георгіївну.

Кельменецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Кельменецького ліцею-опорного закладу

Дата створення: 11:27 13.02.2020

Найменування і місцезнаходження закладу загальної середньої освіти, в якому буде проводитись конкурс на заміщення вакантної посади директора