Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Зовнішнє незалежне оцінювання


ЗНО-2020: характеристики сертифікаційних робіт

  На сайті Українського центру оцінювання якості освіти, у розділі «ЗНО-2020» розміщено актуальні характеристики сертифікаційних робіт, критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю та програми зовнішнього незалежного оцінювання.

  У характеристиці сертифікаційної роботи з певного навчального предмета зазначено структуру тесту, кількість та типи завдань, наведено схему нарахування тестових балів і кількість балів, які можна отримати, правильно виконавши всі завдання тесту.

  Критерії оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю містять розширену інформацію про нарахування балів за виконання завдань за певним критерієм. Наприклад, після ознайомлення з критеріями оцінювання власного висловлення з української мови учасник тестування буде знати, з яких частин має складатися власне висловлення та наявність яких помилок призведе до зменшення кількості тестових балів під час оцінювання цього завдання.

  Також під час підготовки до тестування стануть у пригоді завдання сертифікаційних робіт попередніх років, які розміщено у рубриці «Тести минулих років».

За матеріалами Українського центру оцінювання якості освіти

                            

 

Відділ моніторингу, інспектування навчальних закладів та методичної роботи управління освіти Кельменецької райдержадміністрації

 

Склад відділу:

Андрущак Лідія Петрівна – начальник відділу

Черна Тетяна Георгіївна – головний спеціаліст

 

Основні завдання відділу

  • Вивчення та узагальнення вітчизняного і зарубіжного досвіду з питань моніторингу якості освіти, поширення інформації щодо моніторингових досліджень в системі освіти.

  • Проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи щодо процедури проведення зовнішнього незалежного оцінювання серед учнівської та батьківської громадськості, педагогів, управлінців.

  • Участь у загальнодержавних та регіональних моніторингових дослідженнях якості освіти.

  • Накопичення, вивчення та узагальнення інформації про стан розвитку системи освіти району.

  • Аналіз рівня навчальних досягнень та якості знань учнів, змін її кількісних і якісних показників у навчальних закладах району; відповідності якості знань учнів державним стандартам.

  • Координація діяльності, здійснення методичної, консультативної допомоги, надання пропозицій навчальним закладам району, щодо поліпшення якості загальної середньої освіти та усунення виявлених негативних тенденцій.

  • Проведення державної атестації навчальних закладів.

 

Основні функції відділу